Samenwerking Golfplaza en Pitch & Putt
Golfplaza in Rijswijk en Pitch & Putt Golf Leidschendam gaan samenwerken.

Foto: Marien van Wijk van Pitch & Putt Leidschendam (links) en Rob Baars.
Pitch & Putt Leidschendam gaat golfartikelen verkopen die geleverd worden door Golfplaza. De nieuwe golfshop bij Pitch & Putt Leidschendam zal een verlengstuk worden van de grote winkel van Golfplaza in Rijswijk.
In de golfshop bij Pitch & Putt zullen vooral gangbare artikelen aanwezig zijn zoals ballen, clubs, golftrolleys, diverse accessoires, schoenen, golftassen, etc. Artikelen die niet op voorraad zijn worden besteld of de klant wordt doorverwezen naar de winkel van Golfplaza in Rijswijk (10 minuten rijden).
De prijsstelling is in beide winkels hetzelfde en Pitch & Putt zal 'meeliften' op de zeer scherp geprijsde acties van Golfplaza.
‘Door deze samenwerking kunnen wij onze klanten nog beter van dienst zijn', zegt Marien van Wijk van Pitch & Putt Leidschendam in een persbericht. 'Door de ondersteuning en het prijsbeleid van Golfplaza kunnen wij een shop met een professionele uitstraling neerzetten.’
Rob Baars van Golfplaza: ‘Door onze samenwerking kunnen we leuke dingen gaan doen zoals demonstratiedagen, acties voor klanten, gezamenlijk toernooien organiseren.’






